Skip to content
Skip to content
Evatopia

Evatopia

Transformă-ți utopia în realitate!

  • Home
  • Despre Evatopia
    • Creații
  • Lifestyle
    • Beauty & Fashion
    • Parenting
    • Magie și spiritualitate
  • Diverse
    • Home & Deco
    • În lumea cărților
    • În lumea filmelor
  • SuperBlog
  • Contact
  • Home
  • Diverse
  • Comunicat de presă – 6 ani de ParkLake

Comunicat de presă – 6 ani de ParkLake

Eva AncaSeptember 1, 2022September 1, 2022

Sărbătorim #6 ani de ParkLake cu un festival de Street Food, muzică live și 6000 de premii pentru tine!

Luna septembrie marchează 6 ani de la deschiderea ParkLake. Cu ocazia aniversării, centrul comercial derulează campania “#6ani de ParkLake. Vino să sărbătorim împreună”, prin care organizează o mulțime de activități menite să aducă zâmbete pe fețele vizitatorilor –  un festival gastronomic, concerte aniversare, mii de vouchere cadou și multe alte premii pe loc.

Pentru a recompensa loialitatea vizitatorilor săi, în perioada 1-30 Septembrie, centrul comercial oferă garantat, în limita stocului disponibil, 6.000 de premii pentru cumpărături de minimum 200 LEI: 4.000 de vouchere în valoare de 50 LEI fiecare, 100 carduri cadou și multe alte premii pe loc. Pentru a intra în posesia premiilor, participanții trebuie să prezinte bonul de cumpărături la biroul de informații al centrului comercial. Detalii privind campania pot fi găsite accesând www.parklake.ro

Street Food in the Park revine cu o nouă ediție!

În perioada 1-4 Septembrie, ParkLake  găzduiește o nouă ediție a Street Food in the Park – un festival gastronomic pe gustul tuturor. Evenimentul va avea loc în ParkLake Garden, ieșirea spre parcul Titan, și va reuni numeroase camionete colorate pline cu zeci de preparate delicioase și surprinzătoare. În plus, concerte cu muzică live vor anima cele patru seri de festival.

Burgeri, sandwich-uri, clătite, plăcinte, fripturi și multe alte delicii așteaptă să fie savurate de gurmanzi pe terasă, sau chiar pe iarbă, într-o autentică atmosferă de picnic. Acestea vor constitui, cu siguranță, masa perfectă de weekend cu prietenii sau în familie, mai ales că vor fi completate cu concerte live susținute de catre trupele Vunk  (joi, 1 Septembrie), om la lună (vineri, 2 Septembrie), Spike (sâmbătă, 3 Septembrie), Mihail (duminica, 4 Septembrie) începând cu ora 20:00.

Organizat de ParkLake Shopping Center, în colaborare cu Gourmet Entertainment, Street Food in the Park ii are ca actori principali pe cei mai cunoscuți și apreciați vendori ale căror preparate culinare cu siguranța vor cuceri publicul.

Te așteptăm în ParkLake!

Despre ParkLake Shopping Center

ParkLake Shopping Center este un proiect unic, care imbina intr-un mod armonios natura si shopping-ul. Designul modern combina elemente inspirate de cei trei piloni, Parc – Natura − Familie si ofera oportunitati excelente de petrecere a timpului liber in cadrul spatiilor de relaxare, de joaca, precum si locuri in care se poate practica sport sau se poate petrece ziua lucrand.

Proiectat dupa cele mai inalte standarde internationale, inconjurat de natura si situat in apropierea parcului Titan, ParkLake ofera cea mai buna selectie de branduri disponibile pe piata si servicii de inalta calitate intr-un mediu eco-friendly si o atmosfera incantatoare.  

Mai multe informatii despre ParkLake Shopping Center gasiti la: www.parklake.ro.

parklake

Post navigation

Previous: Comunicat de presă – Studiu United Media Services
Next: Comunicat de presă – Curs online BALNAK Design

Related Posts

DJ KHALED ȘI SAM HARTMAN, ÎMBRĂCAȚI ÎN TOMMY HILFIGER ÎN TIMPUL UNUI WEEKEND SAILGP PLIN DE ADRENALINĂ ÎN NEW YORK   

June 11, 2025 Eva Anca

Madrí Excepcional devine berea oficială a festivalului UNTOLD 2025

June 6, 2025 Eva Anca

Retreat Wisdom: O călătorie transformațională spre autenticitate, natură și comunitate

June 5, 2025June 5, 2025 Eva Anca

Leave a Reply Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Caută

Newsletter

Abonează-te pentru a primi notificări când apar articole noi.

Thank you!

You have successfully joined our subscriber list.

.

Alzheimer – click pentru comandă

Blondă în acțiune – click pentru comandă

Agenda Motivațională – click pentru comandă

Petale Scrise. Povestiri cu final neașteptat

AbstractVibes.ro

Scriu și pe:

Scriu și pe:

Copyright All Rights Reserved | Theme: BlockWP by Candid Themes.